Hakkımızda:

İlaç ve aşı üretim/denetim, kimya (proses kontrol, biyosidal ürünler ve ruhsatlandırma, tehlikeli kimyasallar), veterinerlik, iş güvenliği, kalite kontrol alanlarında 1994 yılında başlayan kamuda çalışma hayatımızla, bu yana çalışmış bir ekibiz.
Gerek hizmet verdiğimiz çalışma alanlarımızda, gerekse akademik çalışmalarımızda edindiğimiz deneyimlerimizi, almış olduğumuz eğitimlerle birleştirerek, sizlere yardımcı olmak amacıyla faaliyetteyiz.
İşin her iki tarafında da çalışmış bir ekip olarak, ilgili süreçlerde karşılaşılabilen sorunları göz önüne alarak, donanım ve tecrübelerimizle müşterilerimizin işlemlerinin kısa ve verimli olarak en optimal düzeyde sonuca ULAŞması sağlanmaktadır.
Tarafımızca tamamlanan her proje, verdiğimiz emeğin bir esere dönüşmesidir.

Misyonumuz:
Hizmet verdiğimiz alanlardaki işlemlerde özel sektör ve kamu arasında bir köprü oluşturarak, firmaların iş yükünün azaltılmasını sağlayıp hızlı, etkin, doğru veri akışı ve gerekli yönlendirme ile profesyonel ve seçkin danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Vizyonumuz:
İnsan odaklı, bilimselliği esas alan, müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olarak “Her biri sektöründe deneyimli uzman kadromuzla Ankara merkezli ofisimizde hizmet verdiğimiz alanlarda ilgili bakanlıklarda yürütülen işlemlerle ilgili olarak paydaşlarımıza en etkin ve doğru şekilde destek olarak hizmet vermektir.”
EKİBİMİZ:
linkedin hesaplarımız

ULAŞ MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK

KALİTE KONTROL MÜDÜRÜMÜZİşimiz sadece "Kimya" dır.
Kimyasallarla ilgili projelerinizde hedeflerinize ULAŞ Mühendislik Danışmanlık'la ulaşın...